Twitter Üzerinden Oyun Oynayabilirsiniz!

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Twitter Üzerinden Oyun Oynayabilirsiniz!

Gerçek anlamda bir şeyler yapmayı seven kişiler için imkanların kısıtlı olması sınırların zorlanması konusunda bir engel oluşturmuyor. 140 karakterlik mesajların paylaşıldığı sosyal medya platformu Twitter, çoğu kullanıcı tarafından duygu ve düşüncelerin paylaşılması amacıyla kullanılıyor.

Leon isimli piksel sanatçısı, etkileyici bir yaklaşımla Twitter üzerindeki farklı hesapları birbirine bağlayarak “Leon’s Cool Game” isimli bir ilgi çekici bir oyun hazırladı. Oyuna başladığınızda pikseller halinde bir animasyonla karşılaşıyorsunuz ve yukarıdaki seçenekleri kullanarak sevimli bir kuşu yönlendiriyorsunuz.

twitter-oyun

» İlginizi Çekebilir ⇒ Turkcell’den MIT App Inventor Eğitimi

Oyundaki amaç ise bu sevimli kuşu tüm tehlikelerden uzak tutmak. Her seçenek kuşu farklı bir maceraya yönlendiriyor ve yeni aşamalara geliyorsunuz. Oyuna başlamak için ise Twitter’daki ‘leonscoolgame’ isimli profile girmeniz yeterli. Hatta durun yazmakla uğraşmayın biz sizin yerinize yazdık bile sadece tıklamanız yeterli 🙂 https://twitter.com/leonscoolgame 

Herkese iyi eğlenceler!

Burak Kesayak

Burak Kesayak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bilim ve teknolojiye ilgi duymaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter Üzerinden Oyun Oynayabilirsiniz!

0