TİM ve Intel İşbirliğinde Robot Yarışması

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Gelişen Bir Türkiye!

Bir ülkenin kalkınmışlığı eğitimli gençlerine bağlıdır. Amerika, kendi ülkesinden veya farklı ülkelerden kendi ülkesine empoze ettiği eğitimli gençler sayesinde bugünkü seviyesine ulaştı. Eğitimli gençlerin birbirleriyle rekabet etmesi ile de yeni teknolojiler, yeni fikirler ve yeni çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda ülkemizde, robot alanında yapılan sayısız güzel yarışmanın yanında bu yıl Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Intel işbirliği kapsamında Türkiye İnovasyon Haftası’nda genç mucitlerin yarışacakları bir robot yarışması yapılacak!

Sizlerde bu yarışmaya katılarak hem kendiniz hem de robotunuzu çeşitli insanlara göstermek isterseniz bu yarışmayı kaçırmayın. Ayrıca verilecek ödüllere ve fırsatlara da sahip olma şansını yakalayın.

robotslepicallidus

Bir Proje veya Yarışmada Kriterlere Önem Verin…

Ekip halinde veya bireysel olarak katılabileceğiniz yarışmamızda her yaştan yaratıcı mucit yer alabilir, katılım için bir yaş sınırlaması yoktur. Yarışma sırasında yenilik, çözüm yaratma ve teknik kalite kriterleri göz önüne alınacaktır.

İlginizi Çekebilir ⇒ Türkiye’nin İlk Uydu Merkezi

Son Başvuru Tarihi; 16 Ekim 2015

Başvurunuzu yaptıktan sonra seçilecek projeler, İstanbul ve Ankara’daki Demo Günlerine çağırılacak. Ardından robotik alanında uzman kişiler tarafında oluşan jüri tarafından değerlendirilen projelerden ilk 50 proje belirlenecek. Belirlene ilk 50 proje 3-4-5 Aralık’ta gerçekleşecek Türkiye İnovasyon Haftası’nda sergilenerek, çok sayıda yatırımcı, girişimci ve teknoloji dünyasının önemli isimleri ile buluşma fırsatı yakalayacaktır.

intelrobotlepicallidus

Sergilenen 50 proje arasından seçilecek 1. proje 10,000 TL, 2. proje 7,500 TL, 3. proje 5,000 TL ödül alırken, ilk 10’a giren projelerin sahipleri de 1,000’er TLlik ödülün sahibi olacak.

Başvurmak için; Buraya Tıklayınız!

Başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TİM ve Intel İşbirliğinde Robot Yarışması

0