Casio ve Swatch Markaları Şimdi Outlet İndirimi ile modasaat.com’da

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Casio ve Swatch Markaları Şimdi Outlet İndirimi ile modasaat.com‘da

1510 yılında serüvenine başlayan kol saatleri, güzel bir aksesuar olarak hayatımıza girmiştir. O zamanlar nasıldı bilemiyoruz ama günümüzde saatler tanıtılırken hep 10’u 10 geçiyor! modasaat.com sitesi ile saatlerin neden hep 10’u 10 gösterdiğini açıkladık. 

Türkiye’nin En Büyük Outlet Saat Mağazası

Outlet indirimi ile Casio ve Swatch marka saatlere modasaat.com sitesinden alabilirsiniz.

modasaat_yazi

Resimlerdeki Saatler Neden Hep 10’u 10 Gösteriyor?

Neden hep saat 10’u 10 olarak gösterildiğini de merak ettiyseniz bunu deneyimleyerek açıklayalım;

Tuttuğunuz takımınız gol attığında çok sevinirsiniz öyle değil mi? ve farketmeden ellerinizi havaya kaldırırsınız. Resimde modasaat.com sitesinden outlet indirimi ile alabileceğiz Casio marka saatin akrep ve yelkovanı ile sporcunun ellerindeki uyuma dikkat ettiniz mi;

Zorlu bir görevi yerine getirdiniz. Herkes sevinç içinde, eğer farkına vardıysanız herkes ellerini havaya kaldırmış şekilde başarısını kutlar. Alttaki resimde modasaat.com sitesinden outlet indirimi ile alabileceğiniz Swatch marka saatin ibreleri ile insanların havaya kaldırdığı elleri arasındaki uyumu farkettiniz mi? 

casio kol saati1

Aslında siz farketmezseniz de ellerinizi öyle kaldırmanız, vücudunuzun “Başarıya” verdiği bir tepkiden dolayı olur. Saatlerin de 10’u 10 olarak göstermesi sanki ellerini havaya kaldıran bir insanın şekline benzemesinden gelir. Diğer saat resimlerine bakmak isterseniz Buraya tıklayarak markaların hepsinde saatlerin 10’u 10 geçtiğini görebilirsiniz!

swatch kol saati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Casio ve Swatch Markaları Şimdi Outlet İndirimi ile modasaat.com’da

0