Robokan Robot Yarışması

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Robokan Robot Yarışması

2012 yılında Okan Üniversitesinin mühendislik öğrencileri tarafından kurulan, Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü, bu yıl ilk kez düzenleyecekleri Robokan Robot Yarışmaları için hazırlıklarını yapıyor. İlk kez düzenlenecek olan Robokan Robot Yarışması 26-27 Mart 2016 tarihinde Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsünde gerçekleşecek.

robokan

Derece Alanlara Para Ödülü ve Burs İmkânı Verilecek

Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin ve ekiplerin katılabileceği Robokan Robot Yarışmasında, yarışmada derece alanlara para ödülü ve burs imkanları gibi büyük ödüller de verilecek.  

Robokan 2016, robotik alanda çalışma yapan öğrencileri bir araya getirmeyi hedefleyen, düzenlenecek yarışmalar ve seminerler ile robotik dünyasındaki gelişmeleri sorgulamayı planlayan bir etkinlik olacak.

Etkinlik 2 gün sürecek ve Sumo, Mini Sumo ve Çizgi İzleyen olmak üzere 3 ayrı kategoride kayıt yaptırmış robotlar kendi aralarında kıran kırana rekabet edecektir.

Yarışmaya katılmak için kulübün resmi sayfasından Robot Kayıt bölümünden ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yarışma kuralları ve detaylı bilgiler için alt tarafta bulunan Kulübün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.okanmekatronik.com

robokan-afiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robokan Robot Yarışması

0