Dinlenmek İstemiyorsanız Cep Telefonunuzu Mikrodalga Fırına Koyun!

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Dinlenmek İstemiyorsanız Cep Telefonunuzu Mikrodalga Fırına Koyun!

Gelişen teknolojisi ile akıllı telefonlar artık çoğu kişi için eli, kulağı, gözü kadar değerli oldu. Akıllı telefon, akıllı saat, tablet gibi cihazları kullanan çoğu kişi, sosyal medya hesaplarından, banka hesap numaralarına, elektronik postalarından hassas fotoğraflarına kadar pek çok bilgiyi bu cihazlarda saklıyor. Akıllı yapısı ve her daim internete bağlı yapısı itibariyle kötü kişiler tarafından ele geçirebilme riski taşıyor.

mikrodalga-fırın-telefon

Bunun önüne geçmek için akıllı cihaz üreticileri, cihazların işletim sistemlerine uzaktan silme ve devre dışı bırakma gibi özellikleri ekliyor. Telefonunuz çalınırsa veya kaybolursa internetten cihazın bağlı olduğu hesaba girip sil komutunu veriyorsunuz, telefon hat alıp internete bağlandığında içindeki tüm bilgileri güzelce temizliyor. Kötü kalpli bir hacker tarafından takip edildiğinizi anlarsanız veya telefonunuzun dinlendiğini düşünüyorsanız önlem için önerilen yöntemi uygulayabilirsiniz; Mikrodalga fırınına koyun ama dikkat edin onu pişirmeyin!

Bize destek olmak isterseniz sayfamızdaki reklamlara tıklayabilirsiniz. Teşekkür ederiz…

İyi bir mikrodalga fırına sahipseniz, mikrodalga fırınların mikrodalgayı fırın dışına çıkarmamak için tasarlanan özel yapısı sayesinde dışarıdan gelen sinyallerin de cep telefonuna ulaşmasını önlemiş olursunuz.

2 yorum “Dinlenmek İstemiyorsanız Cep Telefonunuzu Mikrodalga Fırına Koyun!

 • Avatar
  20 Kasım 2015 at 13:33
  Permalink

  Ne yapacağız mikrodalganın içinemi girip konuşacağız.

  Reply
  • Admin
   20 Kasım 2015 at 14:32
   Permalink

   Dinleneceğimizi düşünmediğimizden ne yapacağımızı da hiç düşünmedik.
   Dinlenmekten korkan milyonlarca insan var, onlar bir yolunu bulacaktır. Sizde dinlendiğinizi düşünüyorsanız telefon ile konuşmadığınız zaman mikrodalga fırınına koyarak evdeki konuşulanların dinlenmesini engelleyebilirsiniz 🙂

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dinlenmek İstemiyorsanız Cep Telefonunuzu Mikrodalga Fırına Koyun!

2