Küçük Takip Cihazı: TrackR Bravo

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Küçük Takip Cihazı ile Eşyalarınız Kaybolmasın!

Eğer siz de değer verdiğiniz eşyalarınızı kaybetmekten ve bulamamaktan yakınıyorsanız, TrackR Bravo imdadınıza yetişiyor. TrackR Bravo, kaybolan eşyalarınızı kolayca bulmanızı sağlayan küçük bir takip cihazı.

iOS ve Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulamasındaki yakınlık göstergesi ile kaybolan eşyanızın izini sürebileceğiniz gibi, uygulaması üzerinde bulunan arama tuşuna basarak TrackR Bravo’nun sesli sinyal vermesini sağlayabilir ve böylece eşyanıza sesi takip ederek ulaşabilirsiniz.

trackr-bravo-takip-cihazı

Akıllı telefonunuzu kaybettiğiniz zamanlarda ise cihazın üzerindeki tuşa basarak uygulamasının sesli sinyal vermesini sağlayarak kolaylıkla telefonunuzu bulabilirsiniz. Bir bozuk para büyüklüğünde olan ve dört farklı renk seçeneği ile piyasadaki yerini alan TrackR Bravo, kaybolan eşyalarınızı bulmanın en kolay yolu olacak gibi görünüyor.

3 yorum “Küçük Takip Cihazı: TrackR Bravo

 • Avatar
  6 Temmuz 2017 at 09:49
  Permalink

  cihazın algılama alanı nekadar

  Reply
 • Avatar
  15 Mayıs 2016 at 15:25
  Permalink

  Yahu bunun menzili ne kadar? neyle haberleşiyor? Şarjlı mı? Eee açıkladınız bu kadar mı hepsi, ne yani simdi tanıtım mı yaptınız?

  Reply
  • Lepicallidus.com
   15 Mayıs 2016 at 15:56
   Permalink

   Amacımız tanıtım yazısı yazmak değil, para vb. almıyoruz. Sadece ülkemizdeki insanlara ilham olması açısından paylaşıyoruz.
   İyi okumalar

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küçük Takip Cihazı: TrackR Bravo

3