Kişiye Özel Protez Kaplamalar

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Kişiye Özel Protez Kaplamalar

Kişilerin kendilerine özgü tarzlarını teknolojiyi kullanarak ifade etmesini sağlamak amacıyla çalışmalar yapan bir teknoloji firması, 3B baskı teknolojisi ile özgün tarzları bir araya getirerek birbirinden şık protez kaplamaları geliştirdi.

Göze hoş görünmeyen ve çoğu zaman üzerine giyilen kıyafetin dokusuna zarar vererek yırtılmasına sebep olan protezler için geliştirilen bu kaplamalar, kolaylıkla proteze takılıp çıkarılabilen, şık ve koruma amaçlı kılıflar olarak tanımlanıyor.

protez

Yaklaşık beş dakika içinde kıskaç ve vidalar yardımıyla protez bacağa tutturulan kılıflar bundan daha kısa bir süre içinde de çıkarılabiliyor. Protez endüstrisinde henüz kişiye özgü ve uygun fiyatlı protez üretilmediği için, düşük maliyeti ve işlevselliği ile ön plana çıkan protez kaplamalar bir çok kullanıcı için ideal görünüyor.

Üstelik kaplama, kullanıcının sağlıklı bacağının ölçüleri ile tamamen aynı ölçülerde tasarlandığı için hem görünüş güzel oluyor hem de denge sağlanıyor. Kullanıcılar kadınlar, erkekler ve çocuklar için tasarlanmış yirmi beş modellik koleksiyondan seçim yapabildikleri gibi uygulama üzerinden kendi kaplamalarını da tasarlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Protez Kaplamalar

0