Kışın Ayaklarınız Sıcak Kalsın: Digitsole

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Kışın Ayaklarınız Sıcak Kalsın: Digitsole

Fransız girişimciler tarafından tasarlanan ve Kickstarter projesinden 90 bin dolar elde eden Digitsole, su geçirmez yapısı ve bluetooth teknolojisi ile kontrol edilebilen ayaklarınızı ısıtacak akıllı taban keçesidir. Kullanıcıların ayak sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanan ürün, Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan cihazlara yüklenen kendi uygulaması olan “Digitsole uygulaması” ile kontrol ediliyor. İçine izole edilmiş Bluetooth 4.0 teknolojisi ile akıllı cihazlar ile haberleşiyor. 

digitsole-lepicallidus1

Kullanımına başlamak için ilk olarak uygulama ile ayakkabı tabanı arasında bir bağlantı oluşturuluyor. Sıcaklık artırma fonksiyonu uygulama ekranında on/off butonları ile aktifleştiriliyor. Ardından kullanıcılar sıcaklığı arzu ettikleri sıcaklık seviyesine ayarlayabiliyor. Digitsole dahili bir termostata sahip, böylelikle sıcaklık ayarlanan seviyenin altına düştüğünde kendiliğinden devreye girerek sıcaklığı belirlenen seviyeye çıkarıyor. Digitsole uygulaması sadece sıcaklığı ayarlamakla kalmıyor ayrıca sizi takip ederek attığınız adımları ve kattettiğiniz mesafeleri size gösteriyor. Yaktığınız kalori verilerine ulaşmanızı sağlıyor.

» İlginizi Çekebilir ⇒ Akıllı Bisiklet: Vanhawks Valour

Digitsole bunları yaparken enerjiyi de tek seferlik şarj ile 8 saatlik kullanım sunan şarj edilebilir dahili pillerden alıyor. Bunun için eğer tabanlığı her gün sabahtan akşama kullanacaksanız, her akşam USB kablosu yardımıyla şarj etmeniz gerekecektir. Şarj etmek için USB kablosunu akıllı tabanlığın arkasındaki USB girişe takmalısınız.

⇒Digitsole

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kışın Ayaklarınız Sıcak Kalsın: Digitsole

0