İnsan Vücudunun İçini Gören Kadın: Natasha Demkina

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

İnsan Vücudunun İçini Gören Kadın: Natasha Demkina

Süper güçlere sahip insanlara inanır mısınız? 

Natalya Nikolayevna Demkina kısa ismi ile Natasha Demkina, 1987 yılında Rusya Federasyonuna bağlı özerk bir cumhuriyet olan Mordovya’nın başkenti Saransk’ta doğdu.

Natasha, 10 yaşına geldiğinde inanılmaz bir yeteneğe sahip olduğunu anlayacaktı; İnsan vücudunun içini görebilme yeteneği! Bu yeteneği ile karşısındaki insanların vücutlarının içindeki organlarını görebiliyor, hastalıklarını söyleyebiliyordu.

natashademkina-lepicallidus2

Annesi Tatyana Vladimovna’ya göre çocukken Natasha, diğer çocuklara göre derslerini daha çabuk öğreniyormuş. 10 yaşına geldiğinde ise o inanılmaz görüş yeteneğinin keşfedildiğini söylüyor.

“Ben annemle evdeyken aniden gözlerimde farklı bir şey oldu. Ben anneme tekrar baktığımda annemin vücudunu ve organlarını görmeye başladım. Organlarını anneme söyledim ve onları saydım. Şimdi ise insanların içlerini renkli resimler olarak görüyorum ve analiz edebiliyorum.”

Annesinin iç organlarının açıklamasının ardından Natasha’nın hikayesi başladı. İlk olarak 2003 yılının ilk baharında yerel bir gazetede haberi çıkan Natasha’nın, yine aynı yılın Ekim ayında yerel bir televizyona çıkarak dikkatleri üzerine çekti.

2004 yılının Ocak ayında İngiliz gazetelerinden The Sun, Natasha’yı İngiltere’ye getirdi. Profesyonel tıbbi tanı sistemlerinden geçti. Discovery Channel, Mayıs 2004 yılında Natasha’yı New York’a getirdi ve “X-Ray Gözlü Kız” başlıklı belgeselini hazırladı.

Natasha, şuan “özel insanların teşhis bilimi” için Moskova Centre’da çalışıyor. Daha fazla ayrıntı verilmiyor…

Belgesel videoları için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan Vücudunun İçini Gören Kadın: Natasha Demkina

0