Giyilebilir Isıtma Panelleriyle Isıtmalı Hırka!

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Giyilebilir Isıtma Panelleriyle Isıtmalı Hırka!

Giyilebilir teknoloji alanında bir güzel ürün daha ile karşınızdayız. Bir teknoloji firması mikro fiber ısıtma elementleri içeren çok bölgeli esnek ısıtma panellerinin ısıtıcı görevi gördüğü kapüşonlu bir hırka geliştirdi. Bu hırkanın yapısında USB ile şarj edilebilir lityum-iyon pilli bir güç ünitesi var.

Isı transferini maksimum seviyede tutmak amacıyla ince ve hava alabilir bir yapıda tasarlanan ısıtma panellerinden biri kullanıcının sırtını kaplayacak şekilde hırkanın arka tarafına, birer tanesi de sağ ve sol göğüs hizasına yerleştirilmiş. Kalın, polyester karışımlı dış kumaşı sayesinde su geçirmeyen bu giysi, yağmurda ve karda elektronik eşyalarınızı da koruyor.

evolve-ısıtmalı-hırka

Hırkanın ısı kaynağı görevi gören güç ünitesi sayesinde, USB aracılığıyla akıllı telefonlar, tabletler ve buna benzer küçük elektronik cihazlar şarj edilebiliyor. Hırkanın ısıtıcı özelliğini etkinleştirmek için yapılması gereken tek şey işe göğüs hizasındaki küçük düğmeye basmak.

Isıtıcıyı kapatmak istediğinizde de aynı işlemi tekrarlayarak güç bağlantısını kesmeniz mümkün. Hırkada kullanıcının güvenliği için bir de kısa devre önleme sistemi var. Hoodie adı verilen ısıtıcı hırka, siyah ve gri olmak üzere iki farklı renkte üretilmiş.

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giyilebilir Isıtma Panelleriyle Isıtmalı Hırka!

0