Geleceği Şekillendiren Teknolojiler ve Mobil Yazılımlar: Mobil Günler 2016

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Bilkent Üniversitesi’nde Mobil Günler 2016

IEEE Bilkent Öğrenci Kolu mobil yazılımları ve geleceği şekillendiren yeni teknolojileri  “Mobil Günler”de tanıtacak. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Mobil Günler, 19-20 Şubat’ta Bilkent Üniversitesi’nde olacak.

mobil günler lepicallidus

İki gün boyunca sürecek konferanslar dizisinde, yurtiçi ve yurt dışından alanında uzman kişilerle tanışabilme fırsatı yakalayacaksınız. Hayatın her alanında kullandığımız teknolojilerin sırlarını, o teknolojilerin mimarları tarafından öğrenebileceksiniz. Sizlerde Android, IOS, RubyMotion, front-end programlama, Project Tango ve giyilebilir teknolojiler gibi birçok popüler konuda güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

Lepicallidus.com sitesi olarak medya sponsoru olduğumuz Mobil Günler 2016 etkinliği hakkında detaylı bilgi almak, konuşmacılar hakkında bilgi sahibi olmak ve kayıt olmak için Mobil Günler 2016 web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Mobil Günler 2016 Web Sitesi için Tıklayınız

http://ieee.bilkent.edu.tr/mobilgunler/

Mobil Günler 2016 Konuşmacıları

Andreu Ibanez: Andreu bir Google uzmanı ve GDG Lleida’nın kurucusudur. Sanal gerçeklik üzerine uzmanlaşmış olan Andreu aynı zamanda Google’ın Project Tango’nun yetkili konuşmacısıdır.

Alexey Demedetskiy: Alexey Ukraynalı bir iOS mühendisidir. 5 yıldır şirketler arası pazarlama ve satış uygulamaları üzerine çalışmaktadır. En önem verdiği noktalar mümkün olan en düşük fiyatta en uygun değişikliği yapmaktır.

Aykut Bal: Aykut ürün yöneticiliğinde ve mobil ödeme sistemleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Demode olmuş alışkanlıkları ortadan kaldırıp çığır açacak yeni kullanıcı deneyimleri üzerine çalışıyor.

mobil günler konuşmacılar

Burak Yiğit Kaya: Burak Disqus’ta front-end teknolojileri üzerine uzmanlaşmış iki insandan birisi. FEOps ve DevOps’a yoğunlaşmıştır, ilgi alanları arasında dil işleme ve bu dili analiz etme yer almaktadır.

Mark Villacampa: Mark, RubyMotion’ın arkasındaki şirket olan HipByte’ta çalışıyor. İlk yayımlandığı günden bu yana RubyMotion’ın her kısmında çalıştı ve ilk RubyMotion uygulamalarından olan Cabify’ı geliştirdi. 3D yazıcılar çoğunlukla olmakla beraber elektronik aletlere ilgili ve bunları öğrenmeye vakit ayırırıyor.

Markiyan Matsekh: Markiyan, mobil ve giyilebilir teknolojilere yoğunlaşmış bir geliştiricidir. Google Glass’ı ilk deneyenlerden olma fırsatını yakalamış ve günümüzde Apple Watch’ın otomativ sektörü için ilk uygulamalarından birini yani Tesla Apple Watch App’i geliştirmiştir.

Semih Energin: Semih, Microsoft’ta HoloLens üzerine çalışan bir yazılım mühendisidir. Geliştirme ve yeniliğe duyduğu ilginin yanı sıra oyunlara da ilgi duymaktadır. Boş zamanlarında kendi projelerinin üzerinde çalışır ve Game Jam organizasyonlarını takip eder.

bilkent üniversitesi mobil günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geleceği Şekillendiren Teknolojiler ve Mobil Yazılımlar: Mobil Günler 2016

0