Çalışma Ortamının Havasını Değiştirmek: Noisli

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Çalışma Ortamının Havasını Değiştirmek: Noisli

noisli_lepicallidus1

Okullar açılıyor, işler ise her zaman var! Bazı zamanlar çalışma odanızın veya iş yerinizdeki ortamın sıkıcı olduğu zamanlar olur. Etraftaki ses, çalışılan konunun zorluğu ve sıkıcılığı sizi bunaltır.

Böyle zamanlarda çalışma odanızı yağmur sesiyle, hafif bir rüzgar esintisiyle, kuşların-böceklerin sesiyle doldurmak ister misiniz? Noisli’nin kurucuları da sanırım ortamdan sıkılmışlar ve sizinle aynı şeyleri istemişler. Üstelik hiçbir yazılım ve ek program gerektirmeden tarayıcı penceresi ile bu işi çözmüşler. Noisli.com sitesine girerek, sitede bulunan simgelere tıklayarak istediğiniz sesi açabilirsiniz. Ayrıca sesler çalarken, pencerenin renginin sese göre değişmesi de ortama güzel bir renk katmış.

Akıllı telefonlarınızdan da tarayıclarınıza girerek dinleyebilirsiniz. Noisli’nin tasarımcıları “karışık, verimlilik ve rahatlama” seçeneklerini sizlere sunarak gerek iş ortamında yaptığınız proje için, gerekse evde ders çalışırken rahatlayıcı sesleri kendisi otomatik ayarlamasını sağlamışlar.

noisli_lepicallidus2

» İlginizi Çekebilir ⇒ Tesla’nın Sahibi Elon Musk ve Bilinmeyenler

Ayrıca siteye bir hesap açtığınızda, sesleri dinlerken bir yazı editörü ile duygu ve düşüncelerinizi yazabilme fırsatı vermişler. Ne de olsa insan rahat olduğu zamanlarda ilginç fikirler bulur. Yazdığınız yazıları da indirme butonu ile bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

⇒ Noisli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çalışma Ortamının Havasını Değiştirmek: Noisli

0