Aracınızı Bulunduğu Yerde Temizleten Uygulama

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Aracınızı Bulunduğu Yerde Temizleten Uygulama

Los Angeles merkezli Wype, birkaç dakika içinde aracınızın başına bir otomobil temizleyici çağırmanıza imkân sağlayacağını vaat ettiği Wype oto yıkama uygulamasını geliştirdi. Otomobilinin bulunduğu yere sertifikalı oto temizleyiciler geliyor ve arabanızı temizliyor. Bu uygulamayı isteyen kullanıcılar ise Apple AppStore ve Google Play Store’dan indirebiliyor.

wype-araba-temizleme-uygulamasi

Yapılması gereken şey aracın konumunu uygulama üzerinden bildirmek ve oto temizlik paketlerinden birini seçerek yine uygulama üzerinden ödeme yapmak.  Oto temizlikçilerini aracın bulunduğu konuma göndermek, temizliğin başladığını uygulama üzerinden araç sahibine bildirmek, temizlik bittiğinde de aracın ilk ve son halinin fotoğrafını göndermeyi ise uygulama ve onu geliştirenler yapıyor.

Sadece dış temizlik, hem iç hem dış temizlik ve başka bazı ekstra hizmetlerden oluşan temizlik paketleri olan uygulamanın en güzel tarafı hiç su kullanmadan yapılan bir temizlik hizmeti vererek uzun vadede milyonlarca litre sudan tasarruf imkânı sağlaması. Şu an Batı Los Angeles, Irvine, Costa Mesa ve NewportBeach bölgelerinde hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aracınızı Bulunduğu Yerde Temizleten Uygulama

0