Akıllı Yüzük: Ringly

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Akıllı Yüzük: Ringly

Gelen çağrıları, mesajları ve bildirimleri telefonu kullanmadan öğrenmek isteyen kullanıcılar için daha önce akıllı saat, bileklik ve gözlük gibi farklı akıllı ürünler geliştirilmişti. Bu ürünlere yeni bir ürün eklendi; akıllı yüzük olan Ringly!

Ringly cep telefonunuzu sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan çağrı, mesaj, e-posta, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram ve Snapchat bildirimlerinden yalnızca seçtiklerinizi titreşim yoluyla veya yüzüğün yan tarafında bulunan bildirim ışığıyla almanızı sağlıyor.

akilli-yuzuk-ringly

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulaması ile Bluetooth teknolojisi üzerinden bağlantı kuran yüzük, dört farklı titreşim ve beş farklı renkte bildirim seçeneği sayesinde kullanıcının hangi uygulamadan bildirim geldiğini anlamasına yardımcı oluyor.

Yüzüğün tasarımında değerli taşlar kullanılmış: Siyah oniks, pembe safir, gökkuşağı aytaşı ve zümrüt… Batarya ömrü iki günden fazla olan akıllı yüzüğü şarj etmek için ise aynı zamanda bir şarj aleti görevi de gören yüzük kutusu kullanılıyor.

akilli-yuzuk

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Yüzük: Ringly

0