Akıllı Valiz: Bluesmart

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Akıllı Valiz: Bluesmart

Zaman geçtikçe, hayatımızda olan eşyalar akıllaşıyor. Telefonlar, televizyonlar, arabalar derken artık sıra farklı ürünlerin akıllaşmasına geldi. New York merkezli teknoloji firması Bluesmart, dünyanın ilk akıllı valizini geliştirdi.

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile kontrol edilebilen akıllı valiz, dilerseniz uzaktan kilitleyerek güvene alabilirsiniz. Ayrıca onunla olan bağlantınızı güvendiğiniz kişilerle de rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

bluesmart

Akıllı valizinizden uzaklaştığınız zaman otomatik olarak kendini kilitleyebilen akıllı valiz ile ayrıca ağırlıkla ilgili endişelerinizde son buluyor. İçindeki dijital terazi ile valizinizin kaç kilo olduğunu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Seyahat sırasında yanınızda bulunan cihazlarınızı şarj edebilmenizi sağlayan süper güçlü dahili bir bataryaya sahip. Bu batarya ile Bluesmart’ın akıllı telefonunuzu tam altı kez şarj edecek kapasitesi var. Valizinizi bir yerde unutmanız durumunda ise üzerindeki yakınlık sensörü sayesinde akıllı telefonunuz ile sizi uyarıyor.

bluesmart1

Diğer Akıllı Ürünler yazılarımıza ulaşmak isterseniz;

buraya-tiklayiniz

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Valiz: Bluesmart

0