Zırhlı Personel Taşıyıcısı: URAL

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Yerli Personel Taşıma Aracı: URAL

Zırhlı personel taşıyıcısı URAL, Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş bünyesinde Türk mühendisler tarafından, çok yönlü modüler platforma ve yenilikçi özelliklere sahip olarak zorlu görevlerde savunma birimlerinin kullanabilmesi amacıyla tasarlanmaktadır.

Tamamı zırh sacından üretilmiş personel kabini ile farklı tehditlerde içinde bulunan personeli üst seviye de koruması için; geniş iç hacme ve koltuklar arasında geniş mesafelere sahip olacak şekilde düşünüldü. Ergonomik tam boy koltukları, süspansiyonu ve sınıfındaki en büyük lastik ebadı sayesinde personel konforu da düşünülerek üretilmektedir.

urallepicallidus2

Aracın yüksek mukavemetli çelik şasisi üzerindeki üstün nitelikli yürür aksamı maksimum arazi performansı sağlarken, kauçuk bağlantı elamanları üzerindeki zırhlı gövdesi de çeşitli yol şartlarındaki titreşimin en aza indirilmesine yardımcı olur. Tasarım aşamasında optimize edilerek modüleştirilmiş araç yapısı ve ölçüleri, farklı görevleri gerektirdiği ekipman, silah sistemleri ve konfigürasyonun kolaylıkla araca adapte edilebilmesini sağlayarak, her türlü görev için tek araç felsefesini tamamlamaktadır.

Titreşim En Aza İndirilerek Optimize Edildi

Aracın yüksek mukavemetli çelik şasisi üzerindeki üstün nitelikli yürür aksamı maksimum arazi performansı sağlarken, kauçuk bağlantı elemanları üzerindeki zırhlı gövdesi de çeşitli yol şartlarındaki titreşimin en aza indirilmesine yardımcı oluyor. Tasarım aşamasında optimize edilerek modülerleştirilmiştir. Tüm zırhlı araçların ihracatı ilgili hükümetlerin ihracat izinlerine tabiidir.

Zırhlı personel taşıyıcısı URAL broşürü için Buraya Tıklayınız…

urallepicallidus1

⇒OTOKAR Resmi Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zırhlı Personel Taşıyıcısı: URAL

0