15 Yaşındaki Yerli Geliştirici Efe’nin Mobil Oyunu: Egg Story

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

15 Yaşındaki Yerli Geliştirici Efe’nin Mobil Oyunu: Egg Story

Ülkemizdeki genç-yaşlı farklı işler yapan insanlarımızı tanıtmayı çok seviyoruz. Onlardan birisi de 15 yaşındaki Efe ve oyunu Egg Story 🙂 Sizinde böyle uygulamalarınız varsa ve kullanıcılar indirmeye başladıysa bize mesaj atarak uygulamanızı açıklayabilir, Lepicallidus.com’da yayınlamasını sağlayabilirsiniz.

Egg Story

Egg Story, 15 yaşındaki yerli geliştirici Efe Berk Uçar tarafından Google play store’da yayınlanmış 2D Mario tarzı grafiklere sahip bir platform oyunudur.

Egg Story sayesinde bacakları çıkmış çatlak bir yumurta olarak etrafta koşuşturmak hayal değil. Yuvasından yuvarlanan zavallı yumurtaya yardım etmelisin. Bu yüzden onu kontrol et ve annesine ulaştır. Ama dikkatli olmalısın çünkü yılanlar ve tilkiler her an karşına çıkabilir. Sezgilerine güven ve yumurtayı annesine geri ulaştır.

egg-story

Oyunda amacımıza ulaşmamız için yumurtanın kaybettiği annesi Mrs. Chicken’ı zorlu engelleri aşarak bulmasına yardım etmemiz gerekiyor. Bunu yapmak için yumurtayı yön tuşları ile hareket ettirmeli ve yolumuza çıkan düşmanların üzerine zıplayıp geçerek bölümleri bitirmek için tavuğa ulaşmalıyız.

Efe’nin dediğine göre oyun yapılırken hiçbir yumurta zarar görmemiş :))

Google Play Store’da oyuna ulaşmak için;

buraya-tiklayiniz

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Not: Lepicallidus.com herhangi doğan olumsuz durumdan sorumlu değildir. Lepicallidus.com’un amacı ülkemizdeki genç-yaşlı proje yapan geliştiricileri tanıtmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Yaşındaki Yerli Geliştirici Efe’nin Mobil Oyunu: Egg Story

0