İngilizce Gramerinizi Geliştiren Etkili Yöntem| Konuşarak Ögren!

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

İngilizce Gramerinizi Geliştiren Etkili Yöntem: Konuşarak Ögren!

İngilizcesini geliştirmek isteyen bu sırada güzel ipuçlarını İngilizce-Türkçe yazılarla öğrenen ve anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak İngilizce öğrenebileceğiniz bir siteyi sizin için inceledik!

konusarakogren1

İngilizce öğrenmek neredeyse zorunluluk haline geldi. Özellikle teknik, teknoloji, uluslararası çalışmalar yapıyorsanız mutlaka evrensel dili bilmek zorundasınız. Kursa gitmek istemeyenler veya belirli bir seviyede İngilizceyi bilip onu geliştirmek isteyenler için farklı platformlar bulunmaktadır. O platformlardan birisi de; Konuşarak Öğren sitesi! 

konusarakogren

Konuşarak Öğren İngilizce sitesinin farklı özelliklerden birisi de gerçekten konuşarak İngilizce eğitimi almanız. Bunun için konusarakogren.com sitesi anadili İngilizce olan eğitmenlerle İngilizce’yi konuşarak öğretmek için altyapısını tamamlamış. Sizlerde konuşarak İngilizce öğrenmeyi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz; Ücretsiz olarak denemek için Buraya Tıklayınız. 

ingilizce gramer konu anlatımı özet

Ayrıca sitede İngilizce Gramer, İngilizce-Türkçe ipuçları, yararlı bir sürü yazılı kaynağı içinde barındırdığı bir Blog’a da sahip. Bunlardan birisi de gramer bilgisini basit bir dille ele aldıkları bir yazı olan İngilizce Gramer yazısı. Sizde İngilizce Gramer konu anlatımı özetine ulaşmak isterseniz Burayı tıklayınız. 

konusarakogren2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizce Gramerinizi Geliştiren Etkili Yöntem| Konuşarak Ögren!

0