Çizgi Tagem Eğitimlerini Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Çizgi Tagem “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır”

Bazı insanlar ve kuruluşlar vardır. Çoğu insandan farklı düşünür ve farklı şeyler yapar. Çizgi Tagem’de farklı düşünen kuruluşlardan birisi.

Çizgi Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi Çizgi Elektronik ve bilişim Sivil Toplum Kuruluşlarının liderliğinde, ülkemizin kalkınma perspektifinin ve ekonomisinin araştırma geliştirmeye, eğitime, yenilikçi çalışmalara ve bilgiye dayalı olması sebebiyle AR-GE ve eğitim projelerinin desteklenmesi gerekliliği fikrinden doğmuştur.

çizgitagem_lepicallidus

Çizgi-TAGEM’in hedefi bilişim sektöründe çalışan veya bu konulara meraklı kişilere e-öğrenim sağlamak, bu amaçla gereken alt yapıyı barındırmak, bilişim sektörü piyasası için gözetim faaliyetlerinde bulunan kurum ve kuruluşlara teknik destek sağlamak, bilişim sektöründeki firmalara gözetim ve denetim amacı ile test, deney veya araştırma sorunlarında destek olmaktır. Çizgi TAGEM hiçbir faaliyetinden kâr beklentisi yoktur ve kendisine destek olan kurum ve kuruluşların bağışları ile finanse edilir.

Bize destek olmak isterseniz sayfamızdaki reklamlara tıklayabilirsiniz. Teşekkür ederiz…

2014 yılında tekrar açılan uzaktan eğitim platformumuzun içerikleri Tübitak Ulakbim sunucularında barındırılmaktadır.

çizgitagem_lepicallidus

Ücretsiz Kaliteli Eğitimler: Çizgi Tagem

Çizgi Tagem eğitimlerinin çoğu Tübitak Ulakbim sunucularında barındırılmaktadır. Bunun yanında kendi sunucularından da barındırılan bazı eğitimler bulunmaktadır. Aşağıdaki adresten eğitimlere sıralı bir şekilde ulaşarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz olarak eğitimleri indirebilirsiniz. Dizinin tümünü indirmek için Internet Download Manager tarzı programları, Youtube’dan tüm playlisti indirmek içinse 4KVideodownloader programını kullanabilirsiniz.

Eğitimleri incelemek ve onları indirmek için BURAYA Tıklayınız…

⇒ Çizgi Tagem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çizgi Tagem Eğitimlerini Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz

0