SAP, Bilişim ve Yönetim Alanlarında Çalışarak Burs İmkanı: Sagesse Eagles

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Sagesse Eagles Nedir?

⇒ Sagesse Eagles, Sagesse Consultancy tarafından kurulmuş, TAYFUN BIRAKOĞLU mentörlüğünde yürütülen, Alman disiplini ve sistemiyle kurgulanmış, sadece Üniversite ve Yüksek Lisans Öğrencilerinden oluşan ekiptir.

⇒ Takıma seçilen kişiler, eğitim bursu karşılığında Sagesse Consultancy’nin belirlediği ‘Task/Görev’ leri yerine getirerek, Profesyonel İş Yaşamı’na hazırlanırlar.

⇒ ‘Sagesse Eagles’ bölüm farketmeksizin, Satış ve Pazarlama üzerine uzmanlaşma sağlamayı hedefler.

⇒ ‘Sagesse Eagles’ aldıkları eğitim bursu karşılığında, Sagesse Consultancy ve Partnerlerinin organizasyonlarında görev alırlar.

⇒ ‘Sagesse Eagles’ta belirlenen Level (Seviyeleri) tamamlayan takım üyeleri, Sagesse Consultancy’nin danışmanlığını üstlendiği firmalarda staj ve iş sahibi olabilirler.

⇒ ‘Sagesse Eagles’, Alman Sistemiyle kurgulanmış bir İş Yapısı’dır. Sonuç odaklı üretime ve verimliliğe odaklanır.

Son başvuru tarihi: 25 ŞUBAT 2016, saat 17.00’dir.

Başvuru Süreci Alt Taraftadır

sagesse eagles burs başvuruları

‘Sagesse Eagles’ Takımı Hangi Eğitimleri Alır?

⇒ Sagesse Eagles; Profesyonel Yaşama Hazırlık ve Kişisel Gelişim Eğitimleri kapsamında; Girişimcilik-Zaman ve Stress Yönetimi- Kaynak Yönetimi – Organizasyon Kültürü – Liderlik – Profil Analizi ve Takım Oluşturma – Kişisel İmaj – Toplantı Yönetimi- Risk Yönetimi-Motivasyon- Proje Yönetimi- Beden Dili Kullanımı- Diksiyon ve Etkin İletişim- Sunum Teknikleri- Retorik ve İkna Yeteneği- Sosyal Medya Yönetimi gibi konularda 1 sene boyunca 300 saatin üzerinde eğitim alırlar.

⇒ Sagesse Eagles; mentörlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda, Sagesse Consultancy tarafından verilen SAP ve Bilişim Eğitimleri’nden kendi kariyerleri doğrultusunda burslu olarak faydalanabilirler.

⇒ Sagesse Eagles Takım Üyeleri, verilen görevlerdeki başarıları doğrultusunda, Sagesse Consultancy Partner Şirketlerinde düzenlenen eğitimlerden burslu faydalanabilirler, staj sahibi olabilirler ve işe yerleştirilebilirler.

Sagesse Eagles Mevcut Takımı’nda Hangi Üniversitelerden Öğrenciler Bulunuyor?

2015 Autumn mülakatları sonrasında başarılı olan ve takıma seçilen öğrencilerimiz arasında TC Yeditepe Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi’nden öğrenciler bulunuyor. Ayrıca, takıma seçilmiş fakat süreç içerisinde Sagesse Eagles Dostları alt takımıyla daha pasif görevlerde yer almayı tercih etmiş öğrencilerimiz arasında Sabancı Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Haliç Üniversitesi’nden de öğrenciler bulunuyor.

Sagesse Eagles Takıma Kimler Başvurabilir?

⇒ Üniversitelerin Lisans ( Yalnızca 2., 3., 4.sınıf öğrenciler ) ve Yüksek Lisans programlarında kayıtlı öğrenciler başvurabilirler.

⇒ Üniversite, Fakülte ve Bölüm farketmeksizin başvuru gerçekleştirilebilir.

⇒ Takım Eğitimleri ve Toplantıları, İş Görevleri İstanbul’da gerçekleşmektedir.

‘Sagesse Eagles’ da Ne Gibi Görevler Üstlenilecektir?

⇒ Sagesse Eagles Takımı; alınan eğitim bursu karşılığı çalışma prensibine dayalıdır.

⇒ Görevler, takım içerisindeki başarı oranında verilmektedir.

⇒ Ekip, satış-pazarlama-pr-reklam-tanıtım-organizasyon-networking-müşteri ilişkileri-data mining üzerine görevler almaktadır.

Sagesse Eagles İçin Ne Kadar Zaman Ayırmak Gerekecektir?

⇒ Sagesse Eagles, Work-Life Balance ( İş-Yaşam Dengesi ) prensibi üzerine kurgulanmıştır. Uzun saatli çalışmaya değil, verimlilik-sonuç odaklılık üzerine çalışmayı ön görür. Disiplinli şekilde iş üretimine inanır.

⇒ Sagesse Eagles, mülakatlar sonucunda belirlenen ekip aşağıda belirtilen iş takvimi doğrultusunda oryantasyon programına, ve her hafta düzenlenecek takım iç eğitimine katılmakla yükümlüdür. Takımdan izin alınabilecek durumlar, İş Kültürü ve Etik Değerler formunda açıkca belirtilir.

⇒ Sagesse Eagles’ta verilen görevler, YK ( Yönetim Kurulu ) tarafından dağıtılır, iş bölümü kontrolü yapılır.

⇒ YK’da bulunan kişiler, organizasyon şemasında belirlenen komiteleri yönetirler. Her komite, bağlı olduğu YK üyesinin gerekli gördüğü zamanlarda ek toplantı alabilir.

⇒ Çalışmalar Task-Time Bound sistemiyle kontrol edilmektedir. Yani zaman-üretilen iş sistemi vardır.

Sagesse Eagles’a Nasıl Başvurabilirim?

Güncel CV’nizi (Özgeçmişinizi) ve A4 formatında yazılmış Başvuru Mektubunuzu (ya da videonuzu) bilgi@sagesseconsultancy.com adresine, mailinizin konu kısmına ‘ Sagesse Eagles Başvuru Hk.’ yazarak 25 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA SAAT 17.00’YE KADAR kadar bilgi@sagesseconsultancy.com adresine gönderiniz.

Eleme Süreci Nasıl İşler?

⇒ CV değerlendirmesinde başarılı olmanız için özenli olmanızı tavsiye ederiz.

⇒ Mülakatlara; mülakata yakışır kıyafet seçimiyle geliniz.

⇒ Mülakatlarda; yetkinlik, stress yönetimi, iletişim yetenekleri, verimli çalışma, takım çalışmasına yatkınlık gibi ölçümler gerçekleşecektir.

⇒ Mülakatı geçen kişiler; oryantasyon programı dahilinde 3. eleme aşamasıyla karşılaşacaklar.

⇒ Oryantasyonu başarıyla tamamlayan kişiler; kendilerine verilen görevleri yerine getirdikleri sürece eğitimlere katılmayı hak edecekler.

Son başvuru tarihi: 25 ŞUBAT 2016, saat 17.00’dir.

Program Detayları için

http://sagessebilisim.com/kariyer/burs-basvurusu/

 sagesse eagles burs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAP, Bilişim ve Yönetim Alanlarında Çalışarak Burs İmkanı: Sagesse Eagles

0