Almanya’da Türk Öğrencilere Çalışma ve MBA Fırsatı

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Almanya’da Türk Öğrencilere Çalışma ve MBA Fırsatı

Steinbeis Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren İnsan Kaynakları şirketi SAPHIR ile Steinbeis Türkiye’nin işbirliği çerçevesinde genç Türk mühendislere Almanya’da çalışma ve MBA fırsatı verilecektir.

Almanya gibi sanayinin ve teknolojinin ileri seviyede olduğu bir ülkede tecrübe kazanarak gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda üst kademelerde görev alabilecek şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

steinbeiskapak

Ya Şartları Dediğinizi Duyar Gibiyiz

Türkiye’de özellikle Bilgisayar, Elektronik, Makine veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun ileri derecede İngilizce, en az B2 seviyesinde Almanca bilen ve minimum iki senelik iş tecrübesine sahip olan kişilere açık olacak bu fırsat için detaylı bilgiyi Steinbeis Türkiye adresinden öğrenebilirsiniz.

steinbeis2

 

Steinbeis Türkiye

2009 yılı sonunda uluslararası deneyimli kıdemli uzmanlar tarafından kurulan Steinbeis Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti, başta Avrupa Birliği ve Kamu Destek-Hibe projeleri olmak üzere bir çok farklı proje kapsamında özel sektör ve KOBİ’ler öncelikli kamu, yerel yönetimler, bölgesel kalkınma ajansları, belediyeler, STK’ların da içinde bulunduğu geniş bir müşteri kitlesine teknik yardım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kariyerinizde başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya’da Türk Öğrencilere Çalışma ve MBA Fırsatı

0