Doorbot: Video ve Fotoğraf Gönderen Akıllı Diyafon

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Doorbot: Video ve Fotoğraf Gönderen Akıllı Diyafon

Evinizin güvenliğini artırmak için geliştirilen teknolojilere bir yenisi daha eklendi: Doorbot. Doorbot, size kapınızın önünde olup biteni eş zamanlı olarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleme imkânı sunan bir akıllı diyafon. Evde olmasanız da kapınıza gelen ziyaretçileri görmenizi ve onlarla konuşmanızı sağlıyor.

Üzerinde bir mikrofon, bir hoparlör ve bir de gece görüş kamerası yer alan diyafon, kötü hava koşullarından etkilenmiyor ve günün her saatinde yüksek kalitede video çekebiliyor. Çektiğiniz videoları iOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklediğiniz uygulamasına internet üzerinden gönderdiği için kablosuz internete ihtiyaç duyuyor.

doorbot-akıllı-diyafon

Kurulması hayli basit olan cihazın kendisinin güvenliğini sağlamak için montaj sırasında ürüne özgü bir güvenlik vidası kullanılıyor. Cihaz buna rağmen çalınacak olursa da firma kullanıcıya ücretsiz olarak yeni bir cihaz veriyor. Diyafonun başka bir güzel tarafı da Lockitron isimli akıllı kilit ile uyumlu olması. Böylece siz evde yokken evinize girmesine izin vereceğiniz ziyaretçilerinize uzaktan da kapınızı açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doorbot: Video ve Fotoğraf Gönderen Akıllı Diyafon

0