Türk ve Amerikalılar Tarafından Geliştirilen Akıllı Diş Fırçası: iBrush 365

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Türk ve Amerikalılar Tarafından Geliştirilen  Akıllı Diş Fırçası: iBrush 365

Türk ve Amerikan işbirliği kapsamında geliştirilen iBrush 365, dişlerin diş etinden dişlere doğru fırçalanmasını teşvik etmek amacıyla tasarımında yuvarlak disk modelinin örnek alındığı akıllı bir diş fırçasıdır.

Japonya’da patentli üretilen özel kesim 1200 yumuşak mikro kıl sayesinde dişlerin yumuşakça fırçalanmasını sağlarken, diş eti ve yanak içinin zarar görmesini de engellemektedir. Fırçanın üzerindeki açma/kapama düğmesine ilk basışta fırçanın ucu normal hızda dönmeye başlıyor, ikinci basışta hızı maksimuma çıkıyor, üçüncü basışta cihaz kapanıyor ve fırçanın ucu duruyor.

half-ibrush365-1

Açma kapama düğmesinin hemen altında yer alan ve fırçanın dönüş yönünün değiştirilmesini sağlayan düğme ile de kullanıcı, yukarıdan aşağıya veya aşağıdan yukarıya doğru fırçalama ayarı yapabiliyor.

Kolay şarj edilebilir bir bataryası olan fırça USB kablo ile bilgisayardan, dizüstü bilgisayardan veya yardımcı port ile doğrudan prizden şarj edilebiliyor ve dolu şarj ile bir ay boyunca günde iki sefer iki dakika süreyle kullanılabiliyor. Uluslararası Mucitler Fuarı En İyi Kişisel Bakım Ürünü dalında ödüle layık görülen akıllı diş fırçası, sekiz renkte üretilmiştir.

buyukburaya

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk ve Amerikalılar Tarafından Geliştirilen Akıllı Diş Fırçası: iBrush 365

0