İyi Bir Duruşa Sahip Olmanızı Sağlayan Akıllı Cihaz

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

İyi Bir Duruşa Sahip Olmanızı Sağlayan Akıllı Cihaz

Bir iş görüşmesinde veya bir sunum yaparken duruşumuzun çok önemli olduğunu biliriz. 2011 yılında hayata gözlerini açan sensör ve akıllı teknoloji firması Lumo Bodytech, iyi bir duruşa sahip olmanızla beraber bedensel ve zihinsel sağlığınızı korumanız için size yardımcı olacak Lumo Lift’i geliştirdi.

Boyutlarının küçük olması, sade ve şık tasarımı ile kolay kullanılabilen Lumo Lift giysilerin yakasına takılabilen, yapısındaki sensörlerle omuz ve gövdenin duruşunu izleyerek bir bozukluk tespit ettiğinde titreşim yoluyla kullanıcısını uyaran bir cihaz.

lumo-vucüt-duzeltme

Kişinin başının ve boynunun ağrımasını engellemek ve kullanıcısına dik bir duruş kazandırmak için geliştirilen Lumo Lift atılan adım sayısını ve yakılan kalori miktarını da ölçtüğü için bir etkinlik takip cihazı olarak da kullanılıyor. Akıllı telefondaki uygulaması ile bağlantısını Bluetooth 4.0 teknolojisi üzerinden gerçekleştiriyor. Siyah, beyaz ve gri renk seçeneklerine sahip Lumo Lift, pratik şarj cihazı ile iki saat içinde şarj edilirken, dolu şarj ile beş gün çalışabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İyi Bir Duruşa Sahip Olmanızı Sağlayan Akıllı Cihaz

0