Evinizi İstedğiniz Zaman Rengini Değiştirebileceğiniz Akıllı Ampül

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Evinizi İstedğiniz Zaman Rengini Değiştirebileceğiniz Akıllı Ampül

Giyilebilir teknoloji dünyasının başarılı isimlerinden Misfit, akıllı ampul Misfit Bolt’u geliştirdi. Sarmal ısı alıcılarının yer aldığı metalik siyah tabanı ve kubbe şeklindeki üst kısmı ile kendine özgü şık bir tasarımı olan Misfit Bolt, ışığı çok yönlü yayma özelliği sayesinde abajurun içinde gizli kalsa bile bulunduğu ortamı çok yönlü aydınlatıyor.

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere yüklenen uygulaması Misfit Home üzerinden kontrol edilen akıllı ampul, Misfit Flash özelliği kullanılarak uygulama üzerinden açılıp kapatılıyor. Dinamik aydınlatma özelliği sayesinde kullanıcının bulunduğu ortamı istenilen renkte ve parlaklıkta aydınlatıyor.

ev-ici-aydinlatma-akilli-ampul

Kullanıcı aydınlatma için tek bir renk seçebileceği gibi uygulamadaki renklerin karışımından meydana gelen hazır modlardan birini de seçebiliyor. Örneğin “orman” modu seçildiğinde ortama yeşilin tonları, “volkan” modu seçildiğinde ise kırmızı, pembe ve turuncunun tonları hâkim oluyor. Uygulama üzerinden evin tüm odalarındaki ampuller gruplandırılıyor ve her bir oda ayrı renkte aydınlatılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evinizi İstedğiniz Zaman Rengini Değiştirebileceğiniz Akıllı Ampül

0