Ev Güvenliği için Akıllı Diyafon: Doorbot

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Ev Güvenliği için Akıllı Diyafon: Doorbot

Evinizin güvenliğini düşünen teknoloji şirketi Ring, size kapınızın önünde olup biteni eş zamanlı olarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleme imkânı sunan bir akıllı diyafon olan Doorbot’u geliştirdi.

Evde olmasanız da kapınıza gelen ziyaretçileri görmenizi ve onlarla konuşmanızı sağlayan bu akıllı cihazın üzerinde bir mikrofon, bir hoparlör ve bir de gece görüş kamerası yer alıyor. Kötü hava koşullarından etkilenmiyor ve günün her saatinde yüksek kalitede video çekebiliyor. Çektiğiniz videoları iOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklediğiniz uygulamasına internet üzerinden gönderdiği için kablosuz internete ihtiyaç duyuyor.

akıllı diyafon

Kurulması hayli basit olan cihazın kendisinin güvenliğini sağlamak için montaj sırasında ürüne özgü bir güvenlik vidası kullanılıyor. Cihaz buna rağmen çalınacak olursa da firma kullanıcıya ücretsiz olarak yeni bir cihaz veriyor. Diyafonun başka bir güzel tarafı da Lockitron isimli akıllı kilit ile uyumlu olması. Böylece siz evde yokken evinize girmesine izin vereceğiniz ziyaretçilerinize uzaktan da kapınızı açabilirsiniz.

Diğer Akıllı Ürünler yazılarımıza ulaşmak isterseniz;

buraya-tiklayiniz

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Güvenliği için Akıllı Diyafon: Doorbot

0