Akıllı Sırt Çantası

Paylaşabilirsiniz: Google+ Whatsapp Yazdır

Akıllı Sırt Çantası

Amerika’da bulunan bir teknoloji firması AMPL, SmartBackpack ürünü ile yolculuk esnasında kullanıcılarına akıllı cihazlarını şarj etme imkânı sağlayan ve bu cihazları koruyan akıllı bir sırt çantası ile karşımıza çıkıyor.

akıllı sırt çantası

Dâhili bir bataryaya ve akıllı güç yönetim sistemine sahip olan çanta, her bölümündeki USB girişleri ile kullanıcılarına akıllı telefonlarını, tabletlerini, dizüstü bilgisayarlarını ve bu gibi akıllı mobil cihazlarını şarj etme imkânı sağlıyor. Özellikle seyahat esnasında kullanım kolaylığısunan akıllı çanta, cihazlarınızı çarpmalara karşı koruduğu gibi su geçirmez yapısı ile yağmurlu havalarda da ıslanmaya karşı koruyor.

Herhangi bir fermuarı açmadan AMPL mobil uygulaması üzerinden cihazlarınızın gerçek zamanlı batarya seviyelerini görmenizi sağlayan SmartBackpack, dâhili akıllı sensörleri sayesinde çantanızı bir yerde unuttuğunuzda uygulaması üzerinden size bir uyarı gönderiyor. Firma kitle fonlama sitelerinden tam 250 bin dolar destek bulmuş. Sitesini incelediğimizde ürünlerini hazırladığını yazmaktadır.

Dilerseniz alt taraftaki sosyal medya ikonlarına basarak, bizi istediğiniz platformdan takip edebilirsiniz;

2_facebook 1_twitter google+ 3_youtube 7_linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Sırt Çantası

0